همکاری با دفتر ترجمه رسمی رنسانس

جذب مترجم رسمی، مترجم اسناد و کارآموز ترجمه رسمی

همکاری با مجموعه ترجمه رسمی رنسانس آسان و دلپذیر است. رنسانس فقط یک دفتر ترجمه نیست. رنسانس یک خانواده‌ی بزرگ، پویا و صمیمی از بهترین هاست! ما در رنسانس می‌کوشیم با همکاری، سخت‌کوشی، انضباط، دوستی و همدلی بهترین خود باشیم و صادقانه بهترین خدمات ترجمه را به مخاطبین خود ارائه دهیم.

همه‌ی اعضای خانواده‌ی رنسانس، جزو مترجمان زبده و کارآزموده حال حاضر ایران هستند که هرگز از تلاش برای کسب دانش دست بر نمی‌دارند. افتخار ما همکاری با مترجمان معتمد و مورد تایید سفارت در  زبان‌های مختلف است، بزرگوارانی که همواره می‌کوشند شاگردانی بهتر از خود تربیت کنند. ما استعدادهای شما را می‌بینیم و درست مثل یک خانواده برای موفقیت شما تلاش می‌کنیم؛ همان‌طور که شما برای موفقیت رنسانس تلاش می‌کنید.

خانواده رنسانس هر روز بزرگ‌تر می‌شود. شما هم می‌توانید یکی از اعضای این خانواده باشید. فرصت هایی که امکان کنار هم بودن را در خانواده بزرگ رنسانس فراهم می‌آورند بدین شرح است:

مترجم همکار: مترجم رسمی ایتالیایی، مترجم رسمی آلمانی

دپارتمان ترجمه رسمی رنسانس از همکاری با مترجمان رسمی ایتالیایی و مترجمان رسمی آلمانی استقبال می‌کند. چنانچه مایل به همکاری هستید، از شما دعوت می‌کنیم با شماره ۰۹۰۱۳۵۳۶۳۴۶ تماس بگیرید و مستقیما با آقای فرشید مددی، مترجم مسئول مجموعه رنسانس، صحبت نمایید.

با عنوان شغلی مترجم اسناد، استخدام شوید!

چنانچه به زبان انگلیسی یا ترکی استانبولی مسلط هستید و سابقه فعالیت به عنوان مترجم اسناد را دارید و با دفاتر ترجمه همکاری داشته‌اید، لطفا فرم درخواست همکاری برای مترجم اسناد را تکمیل و برای ما ارسال نمایید. به دلیل حضور مترجم رسمی به صورت تمام وقت در مجموعه رنسانس، شما همواره فرصت یادگیری و پیشرفت را خواهید داشت. بنابراین می‌توانید خود را برای تبدیل شدن به یک مترجم رسمی تمام عیار آماده کنید و در آزمون جذب مترجمان رسمی قوه قضاییه شرکت نمایید.

استخدام فرمزن انگلیسی خانم

در صورتی که تمایل به همکاری حضوری و تمام با دفتر ترجمه رسمی رنسانس را دارید، یک موقعیت شغلی خالی با عنوان مترجم اسناد انگلیسی وجود دارد. لطفا شرایط را مطالعه کنید. سپس، فرم همکاری مترجم اسناد  را تکمیل کرده و به آدرس resume.rto@gmail.com بفرستید و یا رزومه خود را از طریق سایت ایران استخدام برای ما ارسال نمایید.

شرایط همکاری مترجم اسناد به زبان انگلیسی:

جنسیت: خانم
تایپ 10 انگشتی
تسلط به زبان انگلیسی و انواع فرم های رایج
حداقل 2 سال سابقه کار به عنوان مترجم در دارالترجمه رسمی معتبر
محل کار: میدان فردوسی، دفتر ترجمه رسمی رنسانس
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 9-17، پنج شنبه ها 9-14

در حال حاضر امکان همکاری به صورت دورکاری برای مترجمان زبان ترکی استانبولی و انگلیسی نیز وجود دارد. کافی است فرم همکاری مترجم اسناد را تکمیل کرده و به آدرس resume.rto@gmail.com بفرستید و یا رزومه خود را برای ما ارسال نمایید.

دریافت فرم همکاری مترجم اسناد

 همکاری به عنوان کارآموز ترجمه رسمی اسناد به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی

رویکرد دفتر ترجمه رسمی رنسانس همواره دانش محور بوده است. ما همواره می‌کوشیم تا بهترین خدمات ترجمه را ارائه دهیم. ترجمه اسناد، مسئولیتی سنگین و کاری به غایت حساس است. بنابراین معتقدیم که اگر مترجمان مجموعه رنسانس در دفتر ترجمه رسمی و زیر نظر مستقیم مترجمان رسمی مورد تایید سفارت از ابتدا تعلیم ببینند، قطعا بهتر از عهده‌ی انتظارات و استاندارد‌های بالای ترجمه در دفتر ترجمه رسمی رنسانس بر خواهند آمد.

چنانچه به زبان انگلیسی و یا ترکی استانبولی مسلط هستید، دقیق و جزئی نگرید، و کار در محیطی آرام و فرهنگی مورد پسند شماست، شاید ترجمه اسناد شغل ایده آل شما باشد. با شرکت در دوره کارآموزی دفتر ترجمه رسمی رنسانس این فرصت را خواهید داشت تا خود را برای ورود به دنیای ترجمه رسمی آماده کنید.

دوره کاراموزی ترجمه رسمی اسناد در دارالترجمهرسمی رنسانس

طول دوره کارآموزش مقدماتی ۲ ماه است. در این دوره با انواع اسناد و مدارک آشنا خواهید شد و روند ترجمه رسمی و آماده سازی مدارک را خواهید آموخت. همچنین ترجمه اسناد تیپ که از لحاظ ظاهری، فرمی ثابت دارند را می آموزید. دوره مقدماتی سنگ محکی برای سنجش توانایی زبانی و دقت شما در ترجمه اسناد است. پس از پشت سر گذاشتن کارآموزی مقدماتی، در صورت صلاحیت وارد دوره پیشرفته خواهید شد. در این دوره اصطلاحات تخصصی و فنون ترجمه را فرا خواهید گرفت و آماده ترجمه اوراق قضایی مانند تعهدنامه، اقرارنامه، حصر وراثت و متن ‌هایی خواهید شد که علاوه بر دانش زبانی به تجربه و دانش حقوقی نیاز دارد.

در حال حاضر دوره کارآموزی ترجمه اسناد برای زبان ترکی استانبولی برگزار نمی‌گردد. متقاضیان می‌توانند جهت اطلاع از برگزاری دوره‌های بعدی و قرارگرفتن در لیست ذخیره، فرم کارآموز ترجمه اسناد به زبان ترکی استانبولی را تکمیل و به ایمیل resume.rto@gmail.com ارسال نمایند.

دریافت فرم درخواست کارآموزی

برگزاری دوره کارآموزی ترجمه رسمی اسناد به زبان انگلیسی

در سال ۱۴۰۰ دوره کارآموزش انگلیسی در مرداد ماه برگزار خواهد شد. با توجه به‌ رویکرد آموزشی-استخدامی مجموعه رنسانس در این دوره، تنها امکان پذیرش یک کارآموز وجود دارد. متقاضیان پس از تکمیل و ارسال فرم کارآموزی به مصاحبه دعوت خواهند شد. پس از مصاحبه، یک نفر به عنوان کارآموز و یک نفر به عنوان رزرو انتخاب می‌گردد. پس از پایان دوره کارآموزی مقدماتی، در مجموعه رنسانس استخدام می‌شوید و حقوق ثابت کارآموزی و بیمه دریافت خواهید نمود. حقوق کارآموزی با توجه به توانایی و سرعت پیشرفت شما در دوره‌ی کارآموزی مقدماتی تعیین می‌گردد. این مبلغ ماهانه با توجه به پیشرفت شما افزایش می‌یابد.

مترجم مستقل ترجمه متن و مقاله

چنانچه مترجم مستقل هستید رزومه کاری خود را با عنوان «مترجم مستقل» به آدرسresume.rto@gmail.com  ارسال فرمایید.

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.